Monitor 24E1N1200A IPS 100Hz HDMI DP VGA Głośniki
Indeks: 24E1N1200A00
Producent: Philips
Kolor : Czarny
Wysokość transportowa : 37 cm
Głębokość transportowa : 12.4 cm
Szerokość transportowa : 61 cm
Waga transportowa : 4.68 kg
Przejdź do specyfikacji
Brutto
Produkt dostępny
Duża dostępność
Dostawa za darmo
Wysyłka w 24h
Masz pytania? Zapytaj
sklep@drukarki.pl
Opis
Pracuj w dobrym stylu
Idealny do gier
  • Czas reakcji 1 ms (MPRT) dla ostrego obrazu i płynnej rozgrywki
  • Częstotliwość odświeżania 100 Hz dla wyjątkowo płynnych obrazów
  • Płynna akcja dzięki technologii Adaptive-Sync
Łatwy w użytkowaniu
  • Wbudowane głośniki stereo do multimediów
  • Uchwyt VESA dla większej wygody
  • HDMI zapewnia uniwersalną łączność cyfrową
  • Złącze DisplayPort dla maksymalnej jakości obrazu
Doskonała jakość obrazu
  • SmartContrast dla głębokiej czerni i większej szczegółowości
  • Ekran Full HD 16:9 dla wyraźnych i szczegółowych obrazów
  • Technologia IPS LED dla dokładnego odwzorowania kolorów i szerokiego kąta widzenia
SpecyfikacjaZwiń
Ogólne
Kolor
Czarny
Wysokość transportowa
37 cm
Głębokość transportowa
12.4 cm
Szerokość transportowa
61 cm
Waga transportowa
4.68 kg
Model
24E1N1200A
Charakterystyka
Rodzaj wyświetlacza
Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Wielkość przekątnej
24"
Współczynnik kształtu
16:9
Rozdzielczość natywna
Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz
Współczynnik kontrastu
1300:1
Obsługa kolorów
16,7 miliony kolorów
Poziomy kąt widzenia
178
Pionowy kąt widzenia
178
Technologia podświetlenia
WLED
Wymiary (szer./głęb./wys.)
54.2 cm x 18 cm x 41.7 cm - z podstawką (najwyższa pozycja)
Typ panela
IPS
Rozstaw pikseli
0.2745 mm
Paleta Kolorów
Powłoka ekranu
Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25%
Języki OSD
Pikseli na cal
92.56
Etykieta energetyczna
Pobierz
Typ matrycy
TFT IPS
Powierzchnia matrycy
Matowa
Ekran dotykowy
Nie
Technologia podświetlania
Diody LED
Obszar widzialny w pionie
296.46 mm
Obszar widzialny w poziomie
527.04 mm
Plamka matrycy
0.2745 mm
Proporcje obrazu
16:9
Kąt widzenia poziomy
178 Stopnie (kąt)
Kąt widzenia pionowy
178 Stopnie (kąt)
Ilość kolorów
16,7 mln
Gniazda we/wy
1 x 15-pin D-Sub , 1 x Audio in , 1 x HDMI , 1 x DisplayPort , 1 x Audio out
Wbudowane głośniki
Tak
Wbudowany tuner TV
Nie
Kamera internetowa
Brak
Pivot
Certyfikaty
UKCA , PSB , PSE , RoHS , TUV , BSMI , CB , CE , EAC , EMF , FCC , ICES 003 , MEPS , VCCI
Częstotliwość pozioma min.
30 kHz
Częstotliwość pozioma max.
115 kHz
Częstotliwość pionowa min.
48 Hz
Częstotliwość pionowa max.
100 Hz
Waga z podstawą
2.94 kg
WiFi
Wielkość celownika
23.8"
Wymiary
Szerokość
542 mm
Głębokość
45 mm
Waga
2.92 kg
Wysokość z podstawą
417 mm
Głębokość z podstawą
180 mm
Wskaźnik
Rozdzielczość
1920 x 1080 (FHD 1080)
Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Wymagany system operacyjny
Apple MacOS X, Microsoft Windows 10 / 11
Dysk twardy
Typ
Głośnik(i) - stereo
Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy
0 °C
Maksymalna temperatura pracy
40 °C
Dopuszczalna wilgotność
20 - 80% RH
Różne
Cechy
MTBF
50,000 godzina(y)
Zgodność z normami
Typ Gniazda Zabezpieczającego
Gniazdo bezpieczeństwa Kensington
Audio
Moc wyjściowa / kanał
2 wat
Parametry fizyczne
Przekątna ekranu
23.8\'\'
Parametry wyświetlacza
Jasność
250 cd/m²
Czas reakcji
4 ms (szary-do-szarego), 1 ms (MPRT)
Kontrast statyczny
Kontrast dynamiczny
Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu
Odchylenie
Kąt pochylenia
-5/+20
Interfejs Montażowy VESA
100 x 100 mm
Ergonomia
Regulacja wysokości
Standard VESA
100 x 100
Łączność
Interfejsy
VGA HDMI Wyjście audio (mały jack) Wejście audio (mały jack)
Bluetooth
Wymiary i waga
Wymiary i waga - informacje szczegółowe
Zasilanie
Napięcie wejściowe
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Zużycie energii w stanie czuwania
0.5 wat
Pobór Mocy (Standardowy)
16.3 wat
Pobór mocy (tryb wył.)
0.3 wat
Inne
Pobór mocy
16.3 W