Monitor 27E2N1100L 27 cali VA 100Hz HDMI VGA
Indeks: 27E2N1100L00
Producent: Philips
Kolor : Czarna tekstura
Wysokość transportowa : 42 cm
Głębokość transportowa : 12.6 cm
Szerokość transportowa : 69 cm
Waga transportowa : 5.2 kg
Przejdź do specyfikacji
Brutto
Produkt dostępny
Duża dostępność
Dostawa za darmo
Wysyłka w 24h
Masz pytania? Zapytaj
sklep@drukarki.pl
Opis
Skonstruowany z myślą o precyzji
Ten monitor jest wyposażony w funkcje, które pozwalają pracować z absolutną precyzją. Dzięki rozdzielczości Full HD, częstotliwości odświeżania 100 Hz i czasowi reakcji MPRT na poziomie 1 ms, monitor ten wyświetla szczegółowe obrazy z najwyższą rozdzielczością.
Monitor z panelem VA pozwala cieszyć się wspaniałej jakości obrazem i dużym kątem widzenia
Ekran 16:9 Full HD zapewnia doskonałą szczegółowość
SmartContrast bogactwo szczegółów czerni
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
HDMI zapewnia uniwersalną cyfrową łączność
Płynna gra bez wysiłku dzięki technologii synchronizacji adaptacyjnej
Szybki czas reakcji 1 ms MPRT zapewnia wyraźny obraz i płynną grę
Częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia niezwykle płynny obraz
Ten monitor firmy Philips odświeża obraz na ekranie nawet 100 razy na sekundę, co sprawia, że pracuje znacznie szybciej niż standardowy. Częstotliwość odświeżania 100 Hz powoduje, że najważniejsze dla graczy ruchy wroga widać niezwykle płynnie, dzięki czemu gracz może go łatwo namierzyć.
SpecyfikacjaZwiń
Ogólne
Kolor
Czarna tekstura
Wysokość transportowa
42 cm
Głębokość transportowa
12.6 cm
Szerokość transportowa
69 cm
Waga transportowa
5.2 kg
Model
27E2N1100L
Charakterystyka
Rodzaj wyświetlacza
Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT
Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2030696
Klasa energii
Klasa D
Wielkość przekątnej
27"
Współczynnik kształtu
16:9
Rozdzielczość natywna
Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 60 Hz, HDMI: 100 Hz)
Współczynnik kontrastu
4000:1
Obsługa kolorów
16,7 miliony kolorów
Poziomy kąt widzenia
178
Pionowy kąt widzenia
178
Technologia podświetlenia
WLED
Wymiary (szer./głęb./wys.)
61.4 cm x 20 cm x 42 cm - z podstawką
Typ panela
VA
Rozstaw pikseli
0.3114 mm
Częstotliwość odświeżania pionowego
48 - 100 Hz
Częstotliwość odświeżania poziomego
30 - 115 kHz
Powłoka ekranu
Anti-glare 3H hardness, Mgła 25%
Języki OSD
Pikseli na cal
81.59
Etykieta energetyczna
Pobierz
Typ matrycy
VA
Powierzchnia matrycy
Matowa
Ekran dotykowy
Nie
Technologia podświetlania
Diody LED
Plamka matrycy
0.3114 mm
Proporcje obrazu
16:9
Kąt widzenia poziomy
178 Stopnie (kąt)
Kąt widzenia pionowy
178 Stopnie (kąt)
Ilość kolorów
16,7 mln
Gniazda we/wy
1 x 15-pin D-Sub , 1 x HDMI
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Kamera internetowa
Brak
Pivot
Certyfikaty
TUV , UKCA , FCC , ICES 003 , RoHS , CB , CE , EAC , EMF
Częstotliwość pozioma min.
30 kHz
Częstotliwość pozioma max.
85 kHz
Częstotliwość pionowa min.
30 Hz
Częstotliwość pionowa max.
115 Hz
Waga z podstawą
3.05 kg
WiFi
Technologia Adaptive-Sync
VESA Adaptive-Sync
Wymiary
Szerokość
614 mm
Głębokość
32 mm
Waga
3.05 kg
Wysokość z podstawą
420 mm
Głębokość z podstawą
126 mm
Wskaźnik
Rozdzielczość
1920 x 1080 (FHD 1080)
Oprogramowanie / Wymagania systemowe
Wymagany system operacyjny
Apple MacOS, Microsoft Windows 10 / 11
Parametry środowiska
Minimalna temperatura pracy
0 °C
Maksymalna temperatura pracy
40 °C
Dopuszczalna wilgotność
20 - 80%
Różne
Cechy
Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno)
MTBF
50,000 godzina(y)
Zgodność z normami
Plug and Play, DDC/CI, RoHS, PVC-free, bez BFR
Typ Gniazda Zabezpieczającego
Gniazdo bezpieczeństwa Kensington
Dołączone przewody
1 x kabel HDMI 1 x kabel VGA
Parametry fizyczne
Przekątna ekranu
27\"
Parametry wyświetlacza
Jasność
250 cd/m²
Czas reakcji
1 ms (MPRT)
Kontrast statyczny
Kontrast dynamiczny
Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Mechaniczne
Regulacja pozycji ekranu
Odchylenie
Kąt pochylenia
-5/20
Interfejs Montażowy VESA
100 x 100 mm
Ergonomia
Regulacja wysokości
Standard VESA
100 x 100
Łączność
Interfejsy
HDMI (HDCP 1.4) VGA
Bluetooth
Wymiary i waga
Wymiary i waga - informacje szczegółowe
Zasilanie
Napięcie wejściowe
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Pobór Mocy SDR (tryb Wł.)
16 kWh/1000 godz.
Zużycie energii w stanie czuwania
0.5 wat
Pobór Mocy (Standardowy)
17.6 wat
Pobór mocy (tryb wył.)
0.3 wat
Inne
Pobór mocy
17.6 W